Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kotleba a Hlina (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Netuším, čo ste chceli...

...týmto článkom dokázať, vypovedať - ale akosi ste zabudli opísať to, ako kotlebovci hrubo, vulgárne, nevyberanými slovami napádali A. Hlinu a ľudí, ktorí boli s ním. Došlo to tak ďaleko, že A. Hlinu opľúvali - teda pľuli na neho, aby ste tomu rozumeli. To je tá "kultúra" kotlebovcov, o ktorej píšete? A ak neveríte, prečítajte si v Denníku N reportáž z tohto podujatia. Robíte tu z kotlebovcov div že nie svätcov - ale nemáte odvahu odsúdiť ich správanie sa, ani obsahy toho, čo hovoria na verejnosti - keď klamú až sa práši a šíria čistú nenávisť.
 
Hodnoť

A nepozerali

ste náhodou Kalinčiakovú sfilmovanú Reštavráciu?
 
Hodnoť

Pán Droppa,

Neboli ste tam.
Ja nie som voličom Kotlebovcov a inklinujem ku kresťanskej demokracii. Ale teraz to vyzeralo práve tak, že sú to nejakí výtržníci pred kultúrnym domom a nie to, že sú to KDHáci.
Som jediná, kto si všimol, že Kotlebovci si získavajú nových voličov práve spomedzi slušných ľudí, dokonca veriacich? Aby sme neboli prekvapení, ako vysoko sa dostanú vo voľbách!
Ak by ste článok prečítali nepredpojato, tak by ste sa nepýtali čo som tým chcela povedať. To som chcela povedať, že majú novú stratégiu, ktorá zaberá na ľudí z iného politického tábora. A je dosť ľudí, ktorí povedali, čo bolo bolo, teraz skúsme nájsť, čo dobré chcú Kotlebovci urobiť. Nemohli Hlinu opľúvať, lebo sedeli v sále, hlboko v budove, nemyslím si že k nim doliehali zvuky z ulice. Plnili si svoj záväzok, získať ľudí v sále a darilo sa im. Po dedine sa hovorí, že míting bol na dobrej úrovni, slušný a kultivovaný, lebo takto sa získavajú noví voliči.
Pred kultúrnym domom práveže sa pán Hlina správal nevhodne a strácal možno svojich voličov, lebo ľudia vychádzali večer o 19-tej hodine z kostola a boli zaskočení, že to čo je, kto tak vyvádza?
Súčasťou kultúrneho domu je hostinec aj odtiaľ vyšli chlapi spacifikovať človeka, ktorý sa nevhodne správa. Ani nepoznali, nie každý pozná Hlinu.
Niekto ho opľul a všetci kričali na neho aby sa pratal preč.
Denník neviem čo písal, ale v televízii povedali, že KDH tam bolo v určitom počte, bolo to dvojcíferné číslo. Nie je to pravda! Mal pri sebe možno štyroch spolustraníkov, ostatní ľudia na ulici boli okoloidúci ( z kostola a z hostinca) a krik, dokonca takmer bitku vyvolal Hlina. Ale prečo? voličov si treba získať, že im predloží, čo dobrého jeho strana urobila pre ľudí a čo ešte chce urobiť pre ľudí. Negatívna kampaň nikomu neprinesie nových voličov, iba pocit občanov, že v akom hnusnom svete žijeme, tu
nie je koho voliť.
 

Veľmi sa mýlite,...

...pani Gallová, a je mi nesmierne ľúto, že ako v článku, tak aj v príspevku, na ktorý reagujem, robíte z kotlebovcov neviniatka bez chýb.
Áno - nebol som na kotlebovskom mítingu v Slovenskej Ľupči - to ale neznamená, že tam nebol niekto, komu verím a dôverujem (a neboli to len novinári z Denníka N).
Ale - prosím - nech sa páči, tu máte reportáž z Denníka N, aj s videom (na ktorom musíte jasne rozoznať agresívnych kotlebovcov; vyznačujú sa napr. odevom, špecifickou úpravou vlasov a hlavne verbálnym prejavom): https://dennikn.sk/1708517/hli... . Samozrejme, p. Hlina nebol v sále - tam ho jednoducho "demokraticky nepustili," a tak na neho a na jeho priaznivcov útočili vonku, pred kultúrnym domom.
Priznám sa, že sa Vám veľmi čudujem, krútiac hlavou - ako môžete Vy, žena, autorka nejedného emotívne vystavaného článku, odrazu robiť z kotlebovcov "chrumkavých slušniakov," dokonca to vyzerá až tak, že im nahrávate do karát, ako sa vraví.
Nie - kotlebovci neboli, nie sú ani nebudú slušní - budú len vypočítaví, pretože dobre vedia, že tí z nich, ktorí sa dostanú do parlamentu, budú mať na štyri roky postarané, fajn plat (z našich daní) a hŕbu výhod a bonusov - a to všetko bez práce, veď ani s počítačom nevedia robiť, ako sa jeden z nich priznal pred súdom :-) A Vy, pani Gallová, im idete robiť reklamu? Zvláštne.
Píšete, citujem Vás:
"voličov si treba získať, že im predloží, čo dobrého jeho strana urobila pre ľudí a čo ešte chce urobiť pre ľudí."
Tak teda napíšte, čo dobrého kotlebovci doteraz spravili - a to sú v parlamente. Čo dobrého spravili za štyri roky v Banskobystrickom samosprávnom kraji. Čo dobrého spravili ich dvvaja europoslanci. Nech sa páči - môžete sa rozpísať v samostatnom článku.
Na záver píšete, citujem:
"Negatívna kampaň nikomu neprinesie nových voličov, iba pocit občanov, že v akom hnusnom svete žijeme, tu nie je koho voliť."
V čom je kampaň a vystupovanie kotlebovcov na verejnosti pozitívne (opak negatívneho)? Na koľkých ich stretnutiach s verejnosťou ste boli? Čo viete o ich nenávisti, ktorú šíria? Súhlasíte s kotlebovcami, aby Slovensko vystúpilo z EÚ a z NATO? Atď. A že tu "niet koho voliť?" To je, prepáčte, alibistický výmysel lenivcov, ktorým vôbec nezáleží na budúcnosti Slovenska - teda ani na tom, aká bude situácia na Slovensku v najbližších štyroch rokoch. Nezáleží im ani na ich vlastných deťoch či vnukoch, ktoré dnes pre vek ešte nemajú volebné právo. A len šialenec môže odovzdávať rozhodovanie o Slovensku do rúk kotlebovcom - ktorí, mimochodom, dodnes nemajú ani len predvolebný program. Keby ho mali - už by ho zverejnili.
 


Najčítanejšie


  1. Mišo Šesták: Keď si sovietsky vojak nesmie vypiť 743
  2. Marek Mačuha: SaS - prestaňte s tým populizmom! 726
  3. Martina Hilbertová: Z vodární ďalej odtekajú peniaze, hoci si riaditeľ zaplatil až troch poradcov 522
  4. Michal Porubän: Urážač žien Blaha alias módny guru parlamentu..."Na scénu !!! " 383
  5. Juraj Paškuliak: Matovič je zákerný podrazák. Vie len intrigovať a rozvracať 330
  6. Anton Kovalčík: Fuj internet 1. Webkamky. 291
  7. Eva Gallova: Vtipy o vlekároch 252
  8. Michal Madaras: Chýbajú mi Radičová, Dzurinda, Mikloš, Lipšic 215
  9. Monika Nagyova: Zo života vo firme snov: Vianočný večierok, na ktorý nikdy nezabudnem 169
  10. Miroslav Lukáč: Dajte mu konečne ranu z milosti! Tára o nevine, ako predtým M.Jankovská. 152

Rebríčky článkov


  1. Július Kovács: Najlacnejší pohrebák sveta z Ruska. Len 11 000 €!
  2. Michal Madaras: Chýbajú mi Radičová, Dzurinda, Mikloš, Lipšic
  3. Denis Jacko: Nechcem už spomínať
  4. Miroslav Binčík: Konverzná terapia v roku 2020? Budíček!
  5. Patrick Linhart: Hovorca si robí čo chce. Minister Mičovský o vyjadreniach svojho hovorcu ani len nevedel!
  6. Kristína Jakubičková: Ach, tí muži!
  7. Dušan Seberíni: Pani Čaputová vymenujte už konečne Matovičovho vládneho spíkra !
  8. Peter Homola: Basket v TV.
  9. Stanislav Martinčko: R. Fico: Teraz by nám viac ako inokedy, bodol marketingový generálny prokurátor!
  10. Olívia Lacenová: Cesta za úspechom ruskej verzie SWIFT bude ešte tŕnistá


Už ste čítali?