Nejde o Kollára, vlády sa chce ujať Fico

Autor: Eva Gallova | 2.7.2020 o 9:41 | Karma článku: 10,57 | Prečítané:  16295x

Vzniknutá hystéria okolo Borisa Kollára vyhovuje tým, ktorý s neľúbosťou sledujú Matovičovu vládu a boli by radi, keby padla.

Úprimne poviem, netušila som že, BK má vysokoškolské vzdelanie, dokonca, že chodil na nejakú školu, nepoznám ho, nevolila som ho. Ale s potešením som si všimla, že veľa ľudí o ňom hovorí, že konečne je v politike niekto, kto má rozum a vie svoje predstavy povedať normálnou ľudskou rečou. Okrem toho, že niečo hovorí, tak aj robí. Nielen pre seba, ale má robiť to čo pred voľbami sľúbil.

Ale teraz sa nedá, dôležitejšie sú malichernosti. Národné hospodárstvo kolabuje, ľudia prišli o zamestnanie, o plat, ale rieši sa diplomovka. Ako to chudobnému Slovensku pomôže? Celkom náhodou nespustila sa táto kauza, aby odpútali pozornosť od veľkých, naozajstných problémov?

Odborníci sa vyjadrili, že Slovensko zvládlo najlepšie koronavírusovú dobu v Európskej únii, ale najhoršie zo všetkých krajín zvládli hospodárstvo. Teraz by sa mali vrhnúť na riešenie hospodárskych problémov, ale celá krajina rieši prkotiny a škriepi sa, lebo podľa západu škriepky a nejednotnosť sú dôležitou súčasťou slovanskej povahovej vybavenosti. Svätopluk vedel prečo dáva zviazané prúty synom, aby sa ich pokúsili zlomiť.

Prevažnej väčšine je hystéria okolo diplomovky ľahostajná, ale je to dobrá príležitosť na zmenu vlády. Ak to koaliční partneri nevidia, tak sú slepí.

Odstúpil Danko zo svojho postu? Nie, podržali ho ako predsedu do konca!

Podržali ho koaliční partneri.

A teraz sa čo deje?

Koalícia nedrží spolu. Toto je problém, nie diplomovka. Vo vláde, kde koalícia nevie byť jednotná nebude nikdy dobre a nebudú vládnuť pre národ, ale každá strana pre seba. Svoje sily budú mrhať na zbytočné boje. Toto je naozajstný problém, a nie to, že niečo písal, či odpísal. Politici, nemyslite toľko na seba, máte slúžiť  národu, štátu. Z politikov máte vyrásť na štátnikov.

 Najviac chcú aby Boris Kollár odstúpil práve najvyšší ľudia zo strany Za ľudí. Jasné dostanú jeho post. Či nie? Asi nie. Nedostanú nič, iba rozbijú všetko. Docielia, iba že padne vláda a vráti sa strana Smer, konkrétne premiér bude Fico.

To chcete? To chceme?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Stĺpček Petra Schutza

Na širokorozchodný odkaz Kisku nadväzujú aj jeho siroty

Prognózy vravia iba toľko, že rečník je šarlatán a tlčhuba.


Už ste čítali?