Prečo sa pani prezidentka nemôže verejne prezentovať v montérkach

Autor: Eva Gallova | 13.9.2019 o 7:27 | Karma článku: 3,88 | Prečítané:  1546x

Boli hlasy, že prečo sa celonárodne rieši, čo mala prezidentka oblečené, mala ísť v montérkach a bolo by po probléme.

Muži sú rozladení z toho, že pani prezidentka strhla pozornosť na seba. Každý si všíma, čo má oblečené, dívajú sa na ňu, pozerajú jej na nohy, hodnotia topánky a zrazu sa ozvali hlasy, že mala ísť v montérkach a bolo by po probléme.

Tomuto kto uverí? Nielenže by nebolo po probléme, ale strhla by sa celonárodná diskusia, ako si to mohla dovoliť, prípadne, ktorý prezidentský poradca jej to poradil a kto to ušil.

Ale nebol by to jediný problém. Pravdaže by nebol, chápete, ako rýchle by z toho vznikla šialená móda pre ženy? Hocikam by chodili v montérkach. Viete si predstaviť ženy, okamžite preberú montérky do  módy a dotiahnu ju do dokonalosti a vy sa na to budete možno rok musieť pozerať.

Montérky majú veľké možnosti. Farby jemné, nevtieravé, alebo nápadné, žiarivé. Materiály tenké, lesklé, priesvitné, kombinované. Tvary obtiahnuté, alebo voľné, dĺžka nohavíc dlhá, kratšia, krátka. To budú davy žien oblečené v montérkach. Muži, vy nedúfajte, že by to mohli byť montérky, aké vy fasujete v práci a konečne nebude prezidentka priťahovať pozornosť.

Radšej nepíšte do verejných diskusií takéto módne typy, lebo neviete, akú lavínu módy môže jedinou poznámkou spustiť jeden anonymný muž.

Na jarmoku som videla skupinku dievčat oblečené v niečom, čo silne pripomínalo výstredné montérky, ktoré boli obtiahnuté na oblom pozadí a v dĺžke, ktorá nezakrývala veľa z nohy. Už to tu máme!

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?