Zvláštne zvonenie v mobile

Autor: Eva Gallova | 5.2.2018 o 11:56 | Karma článku: 3,42 | Prečítané:  1073x

Spoveď tanečníčky, ktorá nechce byť spoznaná. Vypočula som si jej príbeh a napíšem vám ho jej slovami, ako to pokračovalo.

Bývali sme na vysokoškolskom internáte, bola som prváčka. Bývala som s Marikou, ale noci som trávila na izbe s Olegom, mojím tanečným partnerom. Mal izbu pre seba. Zrejme ju platila sponzorka. Netušila, že tam spí so mnou. Alebo tušila? Asi hej.

Robili sme spoločenský tanec. Je taká definícia spoločenského tanca, že to je tanec, ktorý sa inde netancuje, len na súťažiach, v šatách, ktoré nikto nenosí, na hudbu, ktorú už nikde nehrajú a predsa ju ľudia poznajú.   

Tanec, ktorý vyzerá tak ľahko, je náročný a citovo exaltovaný. Potom aj tanečníci musia byť plný emócií a my sme takí boli. Boli sme zamilovaní pár a on vyzeral exoticky. Ženy na neho brali a jemu aj sponzorka mútila rozum. Myšlienky na sponzorku mu nedali spávať. Celú noc za ňou vzdychal. Keď prišla pozrieť tréning a odchádzala s trénerom, sa nikdy nezabudla obzrieť na neho. Ja som sa trápila kvôli nemu, akosi matersky. 

  Súcítila som s ním, že nemôže pokojne spať, nedokáže ma objať, myslí na inú a mne utrápene hovorí, že ma miluje, iba mňa miluje. Drží ma za ruku, celú noc máme prepletené prsty a ja som aj za to vďačná, lebo som ho naozaj ľúbila hlbokým citom. 

  Popri tom Mogul vzdychal zo sna tak, že to bolo neúnosné. Dokonca sme mali incident s babenkou zo susednej izby.

 „Mogul, nemilujte sa tak hlučne. Noc čo noc sa nevyspím!“ povedala.

  Bolo to na druhý deň ráno, keď sme vychádzali z izby. Musela tam na nás striehnuť. Zastali sme, Mogul zastal tesne pri nej, takmer sa jej dotýkal. Zastretým hlasom jej povedal, že mrzí ho, ak kvôli nemu nespí.

 Bolo to také dvojzmyselné, že ma to zabolelo. Ona bola namäkko, pozerala sa na neho očividne zamilovane a on len stál.

 „Tak prepáč!“ zašepkal, ako keby sa jej ospravedlnil, že nevzdychá s ňou.

  Chcela som povedať, že veď sme sa nemilovali, ale nepovedala som. Aký by to malo význam? Nemilovali sme sa, jemu sa snívalo so sponzorkou. Napodiv, jeho vzdychanie prešlo aj do mojich snov a ja som tiež vzdychala. Asi. Neviem, nikdy som sa neprebudila a ráno som si nič nepamätala. Bola som unavená z intenzívnych tréningov. 

Iba sa mi doniesli reči, že naše vzdychanie sa nesie stíchnutým intrákom a mnohí rozmýšľajú, čo počuli.  Radia sa medzi sebou, až kým ich so smiechom niekto nepoučí, že čo iné ako zvuky, ktoré Mogul vydáva pri vášnivom milovaní. Hádam si nemyslíte, že po nociach tu na intráku vzdychá tenisová siréna Mária Šarapova.

Technicky zdatní chalani si to nahrali a využívali, ako zvonenie v mobile. Oleg bol veľmi populárny a mal prezývku Mogul, potomok Džingischána.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Porušili Noční vlci nejaký zákon, pýta sa Kaliňák

Exminister vnútra Robert Kaliňák zo Smeru hovorí, že Noční vlci na Slovensku nie sú zatiaľ žiaden problém.

DOMOV

Techniku zo základne v Dolnej Krupej žiada ministerstvo vrátiť

Čo robia Noční vlci v Dolnej Krupej.


Už ste čítali?