Chceš nazrieť za brány žurnalistiky?

Autor: Eva Gallova | 11.8.2017 o 7:19 | Karma článku: 2,44 | Prečítané:  230x

Tvorba pre médiá, jednoročné, dvojsemestrálne štúdiu pre ľudí od 45 rokov, pre ľudí, torí radi čítajú, radi píšu, a chcú sa v tejto oblasti niečo naučiť.

 

Ponuka aj tentoraz pochádza od Univerzity tretieho veku Ústavu celoživotného vzdelávania Žilinskej univerzity v Žiline

Čo sa môžete dozvedieť?

Niečo o žurnalistických žánroch. Pritom si vytvoríte, za pomoci lektora vlastné textové portfólio. Dozviete sa to, čo neviete o svete médií. Stanete sa tvorcom novinového článku. Budete na chvíľu moderátorom, spravodajcom, redaktorom televízie či rozhlasu. Ak Vás láka svet BLOG-u (tak ako mňa), môžete sa stať kreatívnym tvorcom svojho vlastného.

Vašimi sprievodcami vo výučbe budú odborníci z praxe. Ja som mala príležitosť zažiť moderátora rádia Regina, Marcela Páleša i moderátora s vlastným OTOm, Patrika Hermana.

Študovala som tam, bola som nadšená. Už po prvej prednáške som mala pocit, že som sa veľmi veľa naučila. Tešila som sa na nové prednášky, každé tri týždne. Každý nový deň s prednáškami som vítala a čakala. Otvárali v mojej mysli a duši to, čo som doteraz netušila. Hovorila som prednášajúcim, že ani neviete, ako veľa ste mi dali.

 Okrem prednášajúcich sa vytvorila skvelá partia študentov, veľmi rôznorodých a predsa sme objavili v sebe niečo, čo nás spájalo.

Bližšie informácie ku štúdiu Vám radi poskytne koordinátorka tohto študijného modulu: PhDr. Ľubica Mindeková. Kontakt na ňu a sídlo Univerzity tretieho veku:

Univerzita tretieho veku, Ústav celoživotného vzdelávania UNIZA, Žilina, ulica 1. mája 32 (oproti autobusovému nástupišťu)

Tel:   041/513 5043

Mob:  0918 971 108

E-mail: lubica.mindekova@uniza.sk

www.ucv.uniza.sk

facebook:

www.facebook.com/u3vzilina

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

autorská strana toma nicholsona

Recept na šťastné manželstvo. To druhé

Ak je skúsenosť matkou múdrosti, prečo nie sú druhé a tretie manželstvá úspešnejšie?


Už ste čítali?